Fide Butik

 

HAKKIMIZDA

Fide Butik, South Fidagro markasıdır. Sektöründe önde gelen, Fide  ve Tohum'da çeşit yelpazesiyle 20 yılı aşkın deneyimi olan, Fide Üreticisi South Fidagro firmasının markasıdır.  Ev,bahçe,ofis kısacası yaşadığınız alanlara yönelik her çeşit bitkiyi sizler için üretiyor, tarımın kalbi olan Adana'dan kapınıza kadar ulaştırıyor,sizleri mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

VİZYONUMUZ

Günümüz çağında teknolojiyide kullanarak daha geniş kitlelere hitap edip,hizmet verebilmek, ev halkını bilinçlendirmek ve yaptığımız işler,ürünler hakkında doğru bilgiyi verip, üretime teşvik etmek.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst aynı zamanda müşteri memnuniyetini baz alarak bu çalışma ilkeleriyle sektöründe ileri gelenlerinden olmak, tüketicileri bilinçlendirmek ve ev halkına kadar inip üretime teşvik ederek bunu en yüksek seviyeye çıkarmak.

 

South Fidagro 

 

Çiftçilerimizin yoğun talepleri üzerine artan fide taleplerini karşılamak amacıyla 2009 yılında Adana'nın Yüreğir bölgesinde kurulmuştur. Her türlü aşısız, sebze, çiçek fideleri yanında aşılı karpuz, aşılı patlıcan, aşılı domates fidelerimizi yetiştirip değerli üreticilerimize sağlıklı ve kaliteli şekilde teslim etmeyi amaçlamıştır. Çiftçilerimizin taleplerine göre ileri tarihte ya da işlerini kolaylaştırmak, hızlandırmak amacıyla ekimlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fidelerimiz dikildiği anda toprağa hızla uyum sağlamakta, çiftçilerimizin işini kolaylaştırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli,
sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

 

FideButik&SouthFidagro                

www.southfidagro.com