Garanti Koşulları
 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı ise gönderilerimiz sigortalıdır. Ancak bu sigorta hizmetinden yararlanabilmeniz için sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri firma yetkilisi önünde açıp kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.
Kolinin üzerinde hasar, yırtık gibi darbeler tespit ederseniz yine mutlaka firma yetkilileri ile tutanak tutarak ürünü teslim almamanız gerekir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 
Ürün Iade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.
Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.